Chybí nám zkušený tester, který obsáhne SoapUI, SQL, i nějaký kus automatizace testů (základní skriptování postačí). Velký důraz klademe zejména na praktickou znalost SoapUI. Část dokumentace a komunikace je v angličtině, je tedy potřebná alespoň základní hovorová znalost angličtiny.

Ideální je zkušenost z testováni v enterprise prostředí (banka, pojišťovna, telco), integračními projekty a test analýzou. To vše v rozsahu 2-5 let praxe. Hledáme přirozený zájem dodat maximálně kvalitní výstup (i za občas těžkých podmínek) a schopnost samostatně fungovat bez detailního úkolování.

Jsme progresivní tým, který dodává IT služby a dodávky. Věříme, že máme motivující a transparentní mzdové ohodnocení. Poskytujeme prostor pro vlastní iniciativu a skvělé zázemí pro ty, kteří chtějí IT dělat správně.


Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 95 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agnostix, s.r.o., Mário Mitas
724 332 750