Chybí nám středně zkušený analytik, který obsáhne business i IT část projektových dodávek v bankovním prostředí. Větší důraz je na business část analýzy, ale vhled do IT je skutečně potřebný (bude se malovat dost čar a krabiček do EA).

Ideální je zkušenost s retailovými produkty banky, integračními projekty a analýzou až po úroveň technického designu softwarového systému. To vše v rozsahu 2-5 let praxe. Potěší nás přirozený zájem dodat maximálně kvalitní výstup (i za občas těžkých podmínek) a schopnost samostatně fungovat bez detailního úkolování.

Jsme progresivní tým, který dodává IT služby a dodávky. Jsme nadšeni, když děláme práci, jež vyžaduje unikátní dovednosti, talent pro jejich využití a pevnou vůli pro úspěšnou realizaci. Máme motivující a transparentní mzdové ohodnocení. Poskytujeme prostor pro vlastní iniciativu a skvělé zázemí pro ty, kteří chtějí IT dělat správně.


Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 85 000 – 115 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Agnostix, s.r.o., Mário Mitas
724 332 750