AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Konfigurační manažer - junior

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. Ti nabízí prostředí firmy s téměř staletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, Aembraer či Sikorsky, nebo vývoje nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost, hodnota a „jde to“ jsou základem přístupu ne jen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Do oddělení designu hledáme nového kolegu na pozici Configuration manager junior, který bude mít na starosti proces změň na konkrétním výrobním programu.

Náplň práce:

* Kontrola dat v dokumentaci;
* zadávání dat do systému; řešení nesrovnalostí;
* nastavení, správa a optimalizace systému zachycujícího provedené změny;
* komunikace s programovým týmem a zákazníkem;
* reporting programovému managerovi.

Požadujeme:

* VŠ vzdělání technického směru, ideálně v oblasti leteckého průmyslu;
* AJ na komunikativní úrovni;
* dobrá znalost MS Office (Excel);
* aktivní přístup a chuť učit se;
* zkušenost s konfiguračním managementem výhodou.

Nabízíme:

* Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
* příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené;
* dotované stravování v areálu společnosti;

Společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
Adresa
U Letiště 374, Odolena Voda – Dolínek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Kontrolor, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Iveta Franková