AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Metrolog

Náplň práce:

• Provádění vstupní i periodické kalibrace pracovních měřidel;
• vystavování protokolů o kalibraci;
• tvorba a aktualizace kalibračních postupů.

Požadujeme:

* SŠ obor strojírenství;
* základní znalost MS Office;
* znalost čtení výkresové dokumentace;
* základní znalost AJ.

* vyhláška 50/78 s §6 výhodou

* praxe výhodou

Nabízíme:

• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• 5 týdnů dovolené;
• dotované stravování v areálu společnosti;

Společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Metrolog, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Iveta Franková