AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, či Embraer, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Technolog povrchových úprav

Náplň práce:

- zpracování požadavků zákazníka v oblasti chemických procesů;
- úprava stávajících výrobních specifikací (norem);
- školení zaměstnanců na dané úpravy specifikací procesů;
- psaní technologických postupů v oblasti chemických procesů;
- asistence při provádění interních a externích auditů;
- řešení nejasností, problémů a chyb při výrobě.

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ technického případně chemického směru;
- min 3 roky praxe v oboru;

- zkušenosti s audity orientace v elektrochemických procesech nanášení povlaků (anodická oxidace, kadmiování, chromování, zinkování)
- znalost AJ úroveň B2
- znalost MS Office;
- nutná znalost čtení výkresů, znalost Catia výhodou

Nabízíme:

- Práci ve stabilní zavedené české společnosti;
- příspěvek na penzijní připojištění;
- týden dovolené navíc;
- dotované stravování v areálu společnosti;
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství, Výroba a průmysl, Chemik, Lakýrník, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Iveta Franková