AERO Vodochody AEROSPACE a.s. nabízí prostředí firmy s téměř stoletou tradicí a příležitost nahlédnout pod pokličku výroby leteckých celků pro společnosti jako Airbus, Embraer či Sikorsky, nebo vývoje a výroby nových letounů divize Defence&MRO. Naše firemní hodnoty jako kvalita, včasnost, týmovost jsou základem přístupu nejen k zákazníkovi ale i k sobě navzájem.

Právník Junior

Náplň práce:

* právní podpora aktivit a projektů ve společnosti
* spolupráce při vytváření smluv
* příprava a revize různých typů smluv, agenda export compliance
* komunikace s interními odděleními i externími orgány a poskytování právního poradenství

Požadujeme:

* VŠ vzdělání právnického směru;
* znalost AJ min. úroveň B2 podmínkou, další jazyky (RJ, FJ nebo ŠJ) výhodou;
* minimálně 2 roky právní praxe; praxe z výrobního prostředí výhodou
* uživatelská znalost MS Office;
* aktivní přístup, pečlivost a spolehlivost;

Nabízíme:

* zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce v leteckém průmyslu;
* velmi důkladné zaškolení na pozici;
* práci ve stabilní zavedené české společnosti;
* práci v super týmu;
* systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů;
* příspěvek na penzijní připojištění;
* týden dovolené navíc;
* pracovní týden 37,5 hodiny týdně;
* dotované stravování v areálu společnosti;
* příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Jestliže Vás pozice zaujala a splňujete naše požadavky, neváhejte nám zaslav Váš životopis. A chcete-li zvýšit svoji šanci na úspěch, napište nám v několika větách, proč Vás zaujala pozice a proč byste rádi pracovali pro Aero Vodochody.

Společnost
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.
Adresa
U Letiště 374, Odolena Voda – Dolínek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s., Iveta Franková