Advantech je nadnárodní společnost původem z Tchaj-wanu, ale nyní působící po celém světě. Česká pobočka Advantech Czech sídlí v Kerharticích v Ústí nad Orlicí, a zároveň máme pobočku v samém středu Brna. V současné době máme cca 75 zaměstnanců.
Co je naší hlavní činností?
Vyvíjíme, testujeme a kompletujeme spolehlivé a odolné routery do průmyslových aplikací, které mají široké využití od dopravy přes energetiku až po sázkové terminály a mnoho dalšího.
K naším produktům poskytujeme řadu služeb, které komplexně řeší problematiku bezdrátové komunikace. Naši kolegové jsou schopni navrhovat optimální řešení - od malých aplikací až po rozsáhlé sítě o stovkách komunikačních bodů.

Vedoucí vývojového/ technického oddělení - routery

Přinášíme nejlepší bezdrátové technologie celému průmyslovému světu! Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme routery, které usnadňují každodenní život u nás i ve světě v dopravě, energetice, herním průmyslu a v mnoha dalších oblastech.

Jsme součástí moderní mezinárodní společnosti, ale zachováváme si atmosféru menší společnosti, kde každý kolega má své jedinečné místo a svou důležitost.

Od května 2023 budeme potřebovat posilu na pozici VEDOUCÍ VÝVOJOVÉHO (TECHNICKÉHO) ODDĚLENÍ. Na správného člověka si rádi počkáme!

Vedoucí vývojového oddělení je součástí top managementu a má na starosti zejména

  • Zastřešení celého procesu vývoje nových produktů a jejich inovací
  • Nastavení strategické vize a cílů technického oddělení
  • Řízení hospodaření a výkonnosti oddělení
  • People management (rozvoj, personální obsazení, pracovní podmínky kolegů)

Jak vypadá náš tým?

Celý tým tvoří cca 30 kolegů v Ústí nad Orlicí a Brně, kteří zastřešují kompletní návrh a vývoj, HW, SW, včetně technické dokumentace. Šéf vývoje má přímo pod sebou 3 teamleadery, kteří řídí menší týmy, a technické autority. Je potřeba, aby svůj čas rozdělil mezi kolegy v obou městech.

Pro plánování a správu práce využíváme prvky agilního řízení Srum a k tomu řadu nástrojů, jako jsou Confluence, JIRA, běžná je komunikace přes MS Teams.

Co od vás potřebujeme

  • Hledáme projektově a procesně orientovanou silnou osobnost. (Prokazatelná zkušenost s vedením projektů v obdobné oblasti)
  • S velmi dobrými komunikačními dovednostmi a schopností jednat se zaměstnanci
  • S technickým povědomím v oblasti SW i HW (v rámci vývoje našich produktů)
  • S koncepčním myšlením
  • S velmi dobrou znalostí angličtiny – komunikace s mateřskou společností, účast na mezinárodních poradách, komunikace se zákazníky.
  • S nadšením pro svoji práci

Jaké jsou naše hodnoty?

ROUTER (rozvoj, otevřenost, úcta, tým, efektivita, radost). Nejsou to jen slova, je to životní styl. Hledáme kolegu, který nám pomůže budovat a rozvíjet i tento router!

Co nabízíme

Člověk na této pozici může do velké míry ovlivnit celý vývoj našich produktů a systém práce řady kolegů. Nabízíme velký vliv, ale i velkou zodpovědnost.

Pružná pracovní doba a homeoffice s ohledem na potřeby týmu (Ústí n. Orlicí/ Brno) je samozřejmostí, stejně jako technické vybavení (NTB, telefon dle výběru, placené veškeré služby a výhody pro rodinné příslušníky.)

Zaměstnanci mají 25 dní dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravu přímo do mzdy, měsíční finanční energetický příspěvek, multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, odborné, jazykové a manažerské kurzy, občerstvení na pracovišti, sportovní a kulturní akce, odměny k pracovním a životním výročím a významným událostem.

Pokud se chcete stát součástí naší společnosti, pošlete mi, prosím, svůj žovotopis s průvodním dopisem. Vybrané kandidáty čeká vícekolové výběrové řízení za účasti vedení společnosti.

Informace o pozici

Společnost
Advantech Czech s.r.o.
Adresa
Sokolská 71, Ústí nad Orlicí – Kerhartice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Telekomunikace, Věda a výzkum, Vrcholový management, Project Manager, IT ředitel/manažer, Specialista vývojového týmu, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.