Společnost Advantech Czech s.r.o. navazuje na úspěšnou historii původní české společnosti Conel s.r.o.. Za dobu své existence získala své stabilní místo mezi předními producenty GSM routerů. V roce 2012 se spol. Conel s.r.o. stala dceřinou společností americké firmy - současné B+B SmartWorx a od ledna 2016 působí společnost již jako součást koncernu Advantech, který patří do světove špičky v oblasti výroby zařízení pro průmyslovou komunikace a průmyslových počítačů.

SW Test inženýr

Co vás čeká

  • Testovat software v celulárních routerech Advantech - jak manuálních, tak za použití testovací platformy a skriptů v jazyce Python.
  • Analyzovat objevené problémy, snažit se je reprodukovat v naší laboratoři, a podílet se na hledání příčin chyb a navrhování řešení (RCA).
  • Dokumentovat testovací postupy a jejich výsledky, připravovat souhrnné zprávy o testování software pro certifikace a release.
  • Nadále rozvíjet testovací platformu, rozšiřovat podíl automatizovaných testů.
  • Vzdělávat se v oblasti testování software a tvorby software, především v oblasti embedded zařízení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Orientaci v problematice počítačových sítí.
  • Zkušenost s testováním software.
  • Dobrou znalost jazyka Python.
  • Schopnost číst kód v jazyce C.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Základní znalost anglického jazyka - čtení specifikací, tvorba záznamů z měření, jednoduchá psaná komunikace (emaily) a podobně.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Dobrá znalost OS Linux
  • Dobré analytické dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí neustále se rozvíjející společnosti.
  • Pružnou pracovní dobu a práci v pohodovém kolektivu.
  • Externí a interní školení a certifikace. (firemní kurzy AJ s rodilým mluvčím, odborné IT kurzy, soft skills dle zájmu)
  • Zaměstnanecké benefity (až 5 týdnů dovolené, sportovní a kulturní akce, 3 dny sick days, NTB a telefon pro soukromé účely, kartu MultiSport, občerstvení na pracovišti zdarma, očkování a další).
  • Místo pracoviště v Ústí nad Orlicí - blízko nádraží.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pak neváhejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis.

Společnost
Advantech Czech s.r.o.
Adresa
Sokolská 71, Ústí nad Orlicí – Kerhartice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Tester, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.