Skupina Accace poskytuje své služby ve 13 zemích prostřednictvím více než 550 profesionálů a řadí se mezi přední poskytovatele poradenských a outsourcingových služeb ve střední a východní Evropě.

Junior Koncipient/ka - Accace Legal s.r.o.

Uvažujete o tradiční právnické profesi? Chcete se stát úspěšným advokátem / úspěšnou advokátkou, ale chybí Vám k tomu pouze tři roky zkušeností na pozici advokátního koncipienta a úspěšně složené advokátní zkoušky? Toužíte po prohlubování znalostí a získávání nových zkušeností? Pokud ano, jste tím, koho hledáme.

Advokátní kancelář Accace Legal je středně velkou advokátní kanceláří s mezinárodním přesahem – máme klienty nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Skupina Accace zahrnuje kromě advokátů i odborníky v účetním a daňovém poradenství, s nimiž úzce spolupracujeme.

Jelikož chceme náš tým rozšířit, hledáme juniorního koncipienta / juniorní koncipientku.

Náplň práce

  • příprava smluvní dokumentace zejména v oblastech obchodního a pracovního práva pro korporátní klientelu; práce s odborníky v oblasti fúzí a akvizic či přeshraničních projektech;
  • příprava smluvní dokumentace v oblasti práva nemovitostí a IT/IP práva;
  • účast na jednání s klienty a přímá komunikace s nimi;
  • zastupování klientů před soudy a správními orgány;
  • aktivní participace na byznysových aktivitách společnosti – psaní článků, možnost aktivní účasti na přednáškách nebo školeních.

Požadavky na kandidáta

  • ukončený magisterský studijní program právnické fakulty v ČR;
  • vynikající znalost platného českého práva a schopnost jej aplikovat;
  • znalost anglického jazyka, včetně odborné právní terminologie na pokročilé úrovni.
  • předchozí právní praxe je výhodou

Nabízíme:

  • příjemné a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu;
  • zkušené advokáty a zbytek týmu, kteří Vás při řešení právních problémů navedou vždy správným směrem;
  • až 3 odborná školení ročně a podporu jazykového vzdělávání;
  • vynikající mzdové ohodnocení a pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
  • jedinečné nastavení týmového řízení a příležitost pro každého zaměstnance podílet se svými nápady a zkušenostmi na rozvoji společnosti;
  • a další benefity: homeoffice, flexibilní pracovní dobu, služební telefon i pro soukromé účely, stravenky, multisport kartu a čerstvé ovoce a zeleninu každý den v kuchyňce.

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný profesní životopis v českém jazyce.

Rádi bychom Vás upozornili, že kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří splňují výše uvedená kritéria.

Společnost
Accace s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Accace s.r.o., Ivana Kalendová