Lepší svět začíná s Vámi!

JS Developer

ABB Engineering Centre in Ostrava (CZOPC) is the ABB global engineering center for Industrial Automation Division. We have more than 500 employees who provide engineering and business support services for ABB business units throughout the whole Europe. Our service portfolio includes electrical engineering, drives, automation software, SW development, mechanical design, IT systems and security, LV hardware, supply chain management (SCM), project management and project support services. Find out more on http://new.abb.com/cz/czopc

Náplň práce:

- Ve spolupráci se švýcarským ABB pracujeme na vývoji několika projektů, ať už mobilních (aplikace sloužící servisním technikům pro servis lodních turbodmychadel)
- Nebo webových (frontend pro poradní systém vyhodnocující efektivitu provozování lodních motorů).

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti s vývojem webových aplikací pomocí JS frameworků (Angular, React nebo Typescript)
- Ochota učit se novým technologiím
- Schopnost pracovat a komunikovat v týmu, ale i samostatné práce
- Dobrá znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B2)

ABB nabízí:

- Zázemí silné mezinárodní společností
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Práce na zajímavých zahraničních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Mobilní telefon s možností soukromého využití
- Notebook
- Možnost práce v režimu home office
- Bonusový systém nad rámec základní mzdy
- Cafeterie

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.