Lepší svět začíná s Vámi!

Specialista chránění a řízení rozváděčů

Do našeho týmu ABB v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista chránění a řízení rozváděčů.

Hlavním úkolem na této pozici je konfigurace ovládacích a ochranných terminálů v rozvaděčích VN a odzkoušení jejich správné funkčnosti. Stanete se specialistou v perspektivním oboru.

Pracovní náplň:

- Po nástupu na pozici poznáte fungování oddělení a výroby Rozváděčů VN
- Pod vedením zkušeného kolegy se postupně doučíte vše potřebné, než začnete samostatně pracovat na zakázkách
- Vaším hlavním úkolem bude konfigurovat ochranné a ovládací funkce rozvaděčů VN a následně testovat jejich funkčnost
- Budete spolupracovat s projektovým manažerem a dalšími členy týmu (konstruktéry, projektanty, výrobou)
- V případě zájmu můžete odborně školit naše zákazníky
- Budete si dále prohlubovat odbornost a rozvíjet se

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud, elektroenergetika, automatizace atp.)
- Znalost anglického jazyka na úrovni min. A2/B1 – a ochotu ho dále zdokonalovat
- Znalost práce na PC (MS Office, Windows, Excel)
- Základní znalost programování PLC výhodou – více Vás naučíme
- Samostatnost, chuť pracovat a uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi
- Řidický průkaz sk.B

ABB nabízí:

- Široké možnosti rozšiřování odborného a kvalifikačního vzdělávání, růst v oblasti odborné praxe
- Perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání
- Zázemí silné mezinárodní společnosti světového významu
- Možnost dalšího kariérního, profesního i osobního rozvoje
- Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
- Možnost uplatnění v oblasti domácích i zahraničních aktivit
- Využití cizích jazyků-
- Zaměstnanecké výhody (např. jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění atd.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Vídeňská 100/117, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.