Lepší svět začíná s Vámi!

R&D Mechanical Designer

Do týmu ABB v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici R&D Mechanical Engineer.

Hlavním úkolem této pozice je podílení se na zpracování výkresové dokumentace, podpora projektů a časem přebrání samostatných úkolů.

Na pozici uvítáme i čerstvé absolventy SŠ/VŠ, kterým nabízíme postupné zapracování a kontinuální rozvoj. Využijte příležitost k nastartování své kariéry a přidejte se k týmu ABB!

Pracovní náplň:
- Technická podpora lokálních a mezinárodních vývojových projektů primárních rozváděčů VN
- Kreslení a modelování v programu Solidworks
- Mechanické výpočty dle požadavků projektů
- Řádné zpracování podkladů, údržba a archivace vytvořené technické dokumentace v prostředí Smarteam
- Reportování průběžných výsledků projektů směrem k nadřízeným

Požadujeme:
- SŠ/VŠ strojírenského zaměření
- Znalost kreslení v Solidworks či jiném CAD programu
- Základní znalost elektrotechniky výhodou
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- AJ – středně pokročilý
- Komunikativnost, samostatnost , ale i schopnost práce v týmu
- Ochotu k dlouhodobé spolupráci

ABB nabízí:
- Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- Přátelské pracovní prostředí a podmínky
- Dobrou dostupnost veřejnou dopravou, možnost parkování na firemním parkovišti
- Stabilní a pravidelný příjem
- Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie.

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Vídeňská 100/117, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie
Zařazeno: Strojírenství, Elektrotechnika a energetika, Průmyslový designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel