Lepší svět začíná s Vámi!

Software Developer (VBA/SQL)

Máš zájem spolupracovat na aplikacích, které mají smysl a jsou používány uživateli po celém světě? Chceš být členem mezinárodního vývojářského týmu, který vyvíjí aplikace pro správu a přehled finančního kapitálu? Rád bys pravidelně procvičoval profesní i neformální angličtinu? Pak neváhej a přihlas se na tuto pozici, a to i v případě, že nesplňuješ požadovaná kritéria. Pokud bys totiž neuspěl v našem týmu, máme i jiné zajímavé projekty, na kterých je možné pracovat!

Náplň práce:
- Vývoj a podpora několika aplikací, využívajících komplexní nástroje vytvořené v MS Excel a MS SQL
- Spolupráce s datovými analytiky a partnery na finálním řešení
- Práce na zajímavých a smysluplných projektech v mezinárodním týmu

Požadujeme:
- Zkušenosti s MS Excel / VBA
- Zkušenosti s databázemi např. MS SQL
- Analytické myšlení
- Chuť se dále vzdělávat a pracovat v týmu i samostatně
- Proaktivní přístup
- Anglický jazyk na úrovni B2 nebo výš

Výhodou:
- Znalost platformy Power BI nebo jiných BI nástrojů
- Zkušenosti s vývojem C# / ASP.NET MVC

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.