Lepší svět začíná s Vámi!

C# Software Developer

Máš zájem spolupracovat na aplikacích, které mají smysl a jsou používány výrobními firmami po celém světě? Už tě nebaví psát obyčejné CRUD aplikace, ale chtěl bys něco trochu více? Co třeba machine integration, big data processing, time series apod.?

Jestli chceš být členem mezinárodního vývojářského týmu, který vyvíjí aplikace usnadňující práci v průmyslu a podporující posun výrobních linek k digitalizaci, rád bys pravidelně procvičoval profesní i neformální angličtinu, pak určitě neváhej a přihlas se na tuto pozici, a to i v případě, že nesplňuješ požadovaná kritéria. Pokud bys totiž neuspěl v našem týmu, máme i jiné zajímavé projekty, na kterých je možné pracovat!

Náplň práce:
- Vývoj a správa aplikací v jazyce C#
- Vývoj dashboardů pro využití v digitalizaci průmyslu
- Spolupráce s partnery na finálním řešení
- Práce na zajímavých a smysluplných projektech v mezinárodním týmu

Požadujeme:
- Alespoň 2 roky relevantních vývojářských zkušeností
- Zkušenost s vývojem v prostředí .NET v jazyce C# a objektově orientovaném návrhu s ohledem na návrhové vzory
- Zkušenosti s databázemi např. MS SQL
- Chuť se dále vzdělávat a pracovat v týmu i samostatně
- Proaktivní přístup
- Anglický jazyk minimálně na úrovni B2

Výhodou:
- Zkušenosti s OPC komunikací
- Zkušenosti s JavaScript/jQuery
- Znalost grafických knihoven Plot.ly, amCharts

ABB nabízí:
- Možnost profesního růstu
- Zázemí silné mezinárodní společností
- Příspěvky nad rámec běžných cestovních náhrad
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Práci na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Mobilní telefon s možností soukromého využití
- Bonusový systém nad rámec základní roční mzdy
- Cafeterii

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.