Lepší svět začíná s Vámi!

BI Specialist

Máš zájem spolupracovat na aplikacích, které mají smysl a jsou používány uživateli po celém světě? Baví tě přicházet s novými nápady a neplnit pouze úkoly jeden za druhým jako na běžícím pásu? Chceš být členem mezinárodního vývojářského týmu, který vyvíjí aplikace usnadňující práci v průmyslu a podporující posun k digitalizaci? Rád by sis pravidelně procvičoval profesní i neformální angličtinu?

Pak neváhej a přihlas se na tuto pozici a to i v případě, že nesplňuješ požadovaná kritéria. Pokud bys totiž neuspěl v našem týmu, máme i jiné zajímavé projekty, na kterých je možné pracovat!

Náplň práce:
- Návrh a vývoj dashboardů pro podporu nákupu a prodeje
- Vývoj demografických statistik a predikcí v oblasti nabídka/poptávka
- Spolupráce s datovými analytiky a partnery na finálním řešení
- Práce na zajímavých a smysluplných projektech v mezinárodním týmu

Požadujeme:
- Analytické myšlení
- Zkušenosti s některou z BI platforem - MS Power BI, IBM Watson, SAS aj.
- Chuť se dále vzdělávat a pracovat v týmu i samostatně
- Proaktivní přístup
- Anglický jazyk minimálně na úrovni B2

Výhodou:
- Zkušenosti vytváření dashboardů v platformě Power BI
- Zkušenosti s jazykem Power Query M, DAX, R
- Znalosti prediktivní analytiky, machine learning

ABB nabízí:
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- Moderní a přátelské pracovní prostředí
- Různorodou práci na zajímavých zahraničních projektech
- Pružnou pracovní dobu včetně možnosti "home office"
- Vzdělávací, rozvojové kurzy a jazykové kurzy
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Notebook a mobilní telefon s možností soukromého využití
- Bonusový systém nad rámec základní mzdy
- Cafeterii

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.