Lepší svět začíná s Vámi!

Projektant/ka elektro - náborový příspěvěk 40.000,- Kč

Do našeho týmu ABB v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektant/ka elektro. Hlavním úkolem na této pozici je zpracování projekční části výkresové dokumentace a nesení odpovědnosti za její úplnost a správnost.

Pracovní náplň:

- Po nástupu se seznámíte s chodem oddělení, výrobou Rozvaděčů VN a zaškolíte se na práci v programu ePlan
- Následně začnete s tvořením požadované technické dokumentace k zakázkám pod vedením zkušeného kolegy, postupně přejdete k samostatné práci na projektech
- Úzká spolupráce s projektovým manažerem
- Specifikace NN a VN materiálu pro zakázku a její zadání do systému SAP
- Práce v interních systémech
- Vytvoření potřebných technických podkladů
- Spolupráce na odstranění nalezených chyb, navrhování atypických řešeních ad.
- Dlouhodobé prohlubování a rozšiřování odbornosti

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (preferujeme obory silnoproud, slaboproud)
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (A2-B1) podmínkou pro komunikaci se zákazníky (z počátku převážně e-mailem)
- Aktivitu, samostatnost a znalost 2D nebo 3D modelování v programech typu AutoCAD
- Technické myšlení, chuť přemýšlet a vytvářet řešení, zájem o obor elektro
- Pozice je vhodná i pro absolventy

ABB nabízí:

- Náborový příspěvek 40.000,-Kč (podmínkou setrvání na pozici 12 měsíců)
Ÿ- Perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání
- Zázemí silné mezinárodní společnosti světového významu
Ÿ- Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
- Možnost uplatnění v oblasti domácích i zahraničních aktivit
- Využití cizích jazyků

Široké spektrum firemních benefitů:
- 5 týdnů dovolené
- Kratší pracovní doba - 7,5 hod denně
- Možnost práce z domova tzv. Home office
- Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělávání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit)
- Příspěvěk na penzijní připojištění
- Odměna při odchodu do důchodu
- Dotované stravování v závodní jídelně
- Volno navíc pro zvláštní životní situace
- Věrnostní prémie za odpracované roky
-Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem
Ÿ- Široké možnosti rozšiřování odborného a jazykového vzdělávání a další dle pravidel ABB s.r.o.

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Vídeňská 117/113a, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.