Lepší svět začíná s Vámi!

Elektro konstruktér - robotika

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá zkušeného PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA - ELEKTRO KONSTRUKTÉRA. Náplní jeho práce bude zpracování projektů robotizovaných pracovišť po HW stránce dle platných technických norem. Při své práci bude úzce spolupracovat s dalšími členy týmu Engineeringu, projektovým manažerem a oddělením tvorby nabídek.

Tato pozice předpokládá znalosti a zkušenosti z realizace projektů z oblasti průmyslové výroby, průmyslové automatizace a ideálně robotiky.

Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za návrh elektro části námi dodávaných robotických pracovišť a linek
- Úzká spolupráce s dalšími členy týmu Engineeringu a projektovým manažerem
- Podílení se na odhalení rizik na strojích a spolupráce na návrhu na jejich odstranění
- Spolupráce při aktivním vývoji nových produktů
- Komunikace se zákazníkem a dodavateli
- Administrativní a legislativní zpracování dokumentace strojních zařízení (elektro část)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ elektro vzdělání (Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78 min. § 5)
- Zkušenosti v oblasti návrhu strojních zařízení (robotika, průmyslová automatizace – velkou výhodou)
- Profesionální přístup s orientací na aktuální trendy a potřeby zákazníka
- Organizační a komunikační dovednosti (práce v týmu)
- Znalost anglického jazyka podmínkou, druhý jazyk výhodou
- Řidičské oprávnění sk.B a ochota cestovat

ABB nabízí:
- Expandující firmu se strategií dalšího rozšiřování výrobních kapacit, inovativní přístup a zaměření na modernizaci provozů
- Spolupráci na mezinárodních projektech
- Zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti (možnost Home Office)
- Perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání

Široké spektrum firemních benefitů:
- 1 týden dovolené navíc
- Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělávání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit)
- Příspěvěk na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování
- Volno navíc pro zvláštní životní situace
- Věrnostní prémie za odpracované roky
- Odborné a jazykové vzdělávání dle potřeb dané pozice
- Služební automobil i k soukromému použití, notebook, mobilní telefon
- Široké možnosti rozšiřování odborného a jazykového vzdělávání a další dle pravidel ABB s.r.o.

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Ostrava
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.