Lepší svět začíná s Vámi!

Projektant MaR a ASŘ

Tuto pozici obsazujeme pro Operační centrum ABB v Plzni, součást divize Procesní automatizace ABB, jenž provádí inženýring pro jednotky po celé Evropě a zaměstnává více než 400 zaměstnanců. Součástí je také centrum pro řízení dodavatelského řetězce. Více informací na: www.abb.cz/czopc

Nyní hledáme kolegu na pozici "Projektant MaR a ASŘ". Znamená to navrhovat systémy pro měření a řízení technologických procesů a dále vytváření a řízení technické dokumentace s využitím CAD, ELCAD, EB, E3 atd. nástrojů.

Náplň práce:
Konkrétně se jedná o tvorbu elektrotechnické dokumentace "Field Instruments and Control System":
- Návrh prvků a obvodů měření a regulace
- Návrh technického řešení řídicích systémů
- Vypracování projektové dokumentace zapojení "Field Instruments and Control System"

Požadujeme:
- VŠ oboru "Průmyslová automatizace / Měřící a řídicí technika" apod., nebo 3 roky praxe v oboru MaR
- Angličtina B1 a vyšší
- Zodpovědný přístup

ABB nabízí:
- Možnost profesního růstu
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Vzdělávácí a rozvojové kurzy
- Práci na zajámavých zahraničních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvěk na penzijní připojištění
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Mobilní telefon s možností soukromého využití
- Notebook
- Možnost práce v režimu home office
- Bonusový systém nad rámec základní měsíční mzdy
- Cafeterii

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Poděbradova 2842/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.