Lepší svět začíná s Vámi!

Systémový inženýr

Tuto pozici obsazujeme pro Operační centrum ABB v Plzni, součást divize Procesní automatizace ABB, jenž provádí inženýring pro jednotky po celé Evropě a zaměstnává téměř 400 zaměstnanců. Součástí je také centrum pro řízení dodavatelského řetězce. Více informací na new.abb.com/cz/czopc<http://new.abb.com/cz/czopc>

Co budete dělat:
- Instalace a konfigurace řídících systémů ABB
- Instalace a konfigurace vizualizačního software pro řídící systémy (HMI)
- Instalace a konfigurace Windows serverů/klientů v doménovém prostředí
- Konfigurace switchů a firewallů v projektových sítích
- Instalace antivirového a zálohovacího řešení
- Testování nových verzí
- Virtualizace v prostředí VMware, HyperV
- Aplikaci pravidel kybernetické bezpečnosti
- Občasné pracovní cesty do zahraničí

Co oceníme:
- Vzdělání elektro nebo IT
- Zájem o PC hardware a síťové prostředí obecně
- Praxe je výhodou - vhodné i pro absolventy
- Aktivní angličtina - úroveň min.B1
- Orientace v prostředí Windows výhodou (administrace serverů, AD, DNS, GPO)
- Základní znalost počítačových sítí - konfigurace firewallů, switchů

Co nabízíme:
- Možnost profesního růstu
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Vzdělávácí a rozvojové kurzy
- Práci na zajámavých zahraničních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvěk na penzijní připojištění
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Mobilní telefon s možností soukromého využití
- Notebook
- Možnost práce v režimu home office
- Bonusový systém nad rámec základní měsíční mzdy
- Cafeterii

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Poděbradova 2842/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel