ABB s.r.o. (divize Energetika) je moderním podnikem s dlouholetou tradicí výroby výkonových polovodičových součástek. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výkonové polovodičové součástky, zvláště pak svářecí diody, síťové diody, lavinové diody a tyristory. Inovační design vysoké kvality produktů nám zaručuje vedoucí pozici na trhu

Záleží Vám opravdu na kvalitě? Pojďte pracovat k nám

Náplň práce:
- kontrola kvality nastavených procesů a jejich uvolňování dle zkušebních návodek
- dohled nad dodržováním stanovených postupů dle výrobní dokumentace
- analýza vyřazených dílů z výrobního procesu
- provádění mezioperační kontroly nedestruktivními metodami (RTG, SAM, apod.)
- práce s různými měřidly (mech., el., speciální)
- tvorba reportů z kontrolní činnosti, provádění výrobkových auditů
- dodržování stanovených požadavků v různých fázích výrobního procesu
- uživatelská práce s výkresovou dokumentací
- spolupráce při řešení interních i externích reklamací, rozbory komponent

Požadavky:
- Středoškolské vzdělání technického směru
- Zkušenosti na pozici technika kontroly/inspektora jakosti vítána
- Zkušenost práce s různými měřidly výhodou (RTG, mikroskop, mechanická měřidla)
- Znalost čtení výkresové dokumentace (převážně strojírenské výkresy)
- Dobrá uživatelská znalost MS Office
- Základy anglického jazyka (pasivní znalost pro orientaci v dokumentaci)
- Povědomí o nástrojích kvality je výhodou, zejména SPC a G-8D
- Technické myšlení
- Samostatný a proaktivní přístup k plnění úkolů
- Zodpovědnost za svěřené úkoly
- Orientace na detail, flexibilita

Nabízíme:
- Stabilitu a zázemí silné mezinárodní společnosti
- Práce v čistém prostředí
- Možnost profesního růstu a zvýšení mzdy po zapracování
- Kratší pracovní dobu - 7,5 hodin
- Stravenky v hodnotě 70,- Kč/den
- 5 týdnů dovolené
- Prémie – dle výkonu jednotlivce i naší výroby
- Zdravé středy – 2 kusy pro každého (ovoce/zelenina, mix)
- Voda, káva, čaj zdarma na pracovišti
- Odměna za doporučení zaměstnance

Sídlíme v nově zrekonstruované budově v Praze 4, Novodvorská 1768/138a. Zde je dobrá dopravní dostupnost, nabídka velkého nákupního centra v sousedství i množství restauračních zařízení.

Zaujala Vás nabídka, tak neváhejte a napište nám!

Společnost
ABB
Adresa
Novodvorská 1768/138a, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Specialista zabezpečovacích zařízení, Operátor výroby, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel