Lepší svět začíná s Vámi!

OPEX Production Specialist / Engineer

ABB je přední výrobce a dodavatel rozsáhlého portfolia výkonových polovodičových součástek: diod, tyristorů, GTO, IGCT, modulů IGBT. Naše výrobky charakterizuje vysoká jakost, životnost a provozní spolehlivost. Dodáváme výkonové polovodičové prvky s proudovým zatížením do 13.5kA a napětím do 8.5kV určené pro náročné průmyslové aplikace.

Pracovní náplň:
- Návrh a zajištění správných výrobních metod, postupů a zařízení
- Koordinace aktivit v oblasti neustálého zlepšování s cílem dodržení časového rámce, kvality a nákladů
- Podpora a zajišťování procesu efektivní a štíhlé výroby
- Schvalování nových výrobních procesů, za účelem zlepšení produktivity a snížení nákladů
- Kontrola a podpora výrobního procesu

Požadujeme:
- VŠ vzdělání, ideálně technického směru
- Min. 5 let praxe ve výrobní firmě na obdobné pozici a nebo pozici spojené s plánováním a nastavováním štíhlé výroby
- Pokročilá znalost anglického jazyka nutností, SAP výhodou
- Analytické myšlení, dobré komunikační dovednosti
- Ambice zlepšovat věci, učit se novým dovednostem, radost z úspěchu

ABB nabízí:
- Možnost profesního růstu
- Zázemí silné mezinárodní společností
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Práci na zajímavých zahraničních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Pružnou pracovní dobu
- Příspěvek na stravování formou stravenek

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Novodvorská 1768/138a, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel