Lepší svět začíná s Vámi!

Elektromechanik

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá pro jednotku výroby rozváděčů nízkého napětí v Brně vhodného kandidáta na pozici Elektromechanik.

Pracovní náplň:
- Montážní operace, osazování a zapojování dle výrobní dokumentace a pracovních postupů jak v oblasti mechanické montáže, tak i elektromontáže
- Obsluha technického a technologického zařízení
- Dbát na vysokou kvalitu odvedených činností, jsme zakázková výroba
- Podílet se na inovaci a zlepšování pracovních procesů a pracovního prostředí

Požadujeme:
- Vyučení v oboru elektro
- Pro mechanickou montáž vyučení i v oboru kovo (např. NC/CNC stroje, zámečník, mechanik apod.)
- Orientaci v elektro schématech, běžné výrobní dokumentaci
- Vyhláška 50 vítána, min. paragraf 3, případně doškolíme
- Flexibilitu k dosažení cílů
- Zaměstnance se zájmem se učit a poznávat nové věci, zařadit se do stabilního pracovního týmu

ABB Nabízí:
- Náborový příspěvek 10.000 Kč
- Kratší pracovní doba – 7,5 hod denně
- Příplatky za odpolední, noční a víkendové směny nad rámec zákoníku práce
- Příplatky za práci přesčas nad rámec zákoníku práce
- Placené pracovní volno navíc pro zvláštní životní situace (svatba, stěhování, atd.)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2/3 placené zaměstnavatelem
- Věrnostní prémie za odpracované roky
- Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky
- Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit)
- Široké možnosti rozšiřování odborného a jazykového vzdělávání a další dle pravidel ABB s.r.o.

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Heršpická 758/13, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel