Lepší svět začíná s Vámi!

Inženýr/ka pro elektrické testy polovodičových součástek

ABB je přední výrobce a dodavatel rozsáhlého portfolia výkonových polovodičových součástek: diod, tyristorů, GTO, IGCT, modulů IGBT. Naše výrobky charakterizuje vysoká jakost, životnost a provozní spolehlivost. Dodáváme výkonové polovodičové prvky s proudovým zatížením do 13.5kA a napětím do 8.5kV určené pro náročné průmyslové aplikace.

Do naší pražské výrobní jednotky do oddělení Procesního a produktového inženýrinku hledáme testovacího inženýra / testovací inženýrku, který/á rozšíří stávající tým testovacích inženýrů. Rozšíření souvisí s rozšířením výroby a přesunem testovacích kapacit ze švýcarské jednotky.

Náplň práce:

- Řídit a zlepšovat výrobní proces elektrického testování (výstupní kontrola) hi-tech polovodičových součástek (diody, tyristory)
- Správa testeru na inženýrské úrovni (úprava testovací sekvence, úprava konfigurace testeru)
- Zajištění funkčnostni testeru po inženýrské linii, podpora výrobě, údržbě při troubleshootinku
- Vyhodnocení naměřených dat (práce se SW / databázemi pro sběr naměřených dat a jejich vyhodnocování)
- Spolupráce s testovacími inženýry v rámci výrobní jednotky i se sesterskou jednotkou ve Švýcarsku – denní komunikace
- Vypracovávat podklady pro zvyšování odborné kvalifikace výrobních pracovníků / údržby a podílet se na jejich školení

Požadujeme:

- VŠ vzdělání elektro směru
- Znalost elektrických obvodů výhodou
- Zkušenosti s elektrickým měřením výhodou
- Počítačová gramotnost
- Pečlivost, ochota učit se nové věci
- Schopnost samostatně se rozhodovat
- Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

ABB nabízí:

- Možnost profesního růstu
- Zázemí silné mezinárodní spolecností
- Vzdelávací a rozvojové kurzy
- Práci na zajímavých zahranicních projektech
- Aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnu dovolené
- Príspevek na penzijní pripojištení
- Pružnou pracovní dobu
- Príspevek na stravování formou stravenek

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Novodvorská 1768/138a, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Věda a výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel