4Life Direct, jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění v Evropě, hledá pro svou pobočku nové kolegy!

Společnost 4Life Direct naplňuje od roku 2008 potřeby více než půl milionu spokojených klientů a je držitelem ocenění mezinárodní asociace Contact Centre World za nejlepší kontaktní centrum v Evropě pro roky 2012 a 2013. Více informací naleznete na www.4lifedirect.cz.

Specialista prodeje Ø 52000 Kč

Specialista prodeje

Víme, že hledat si práci v této nejisté době se může někomu zdát jako riziko. A proto je součástí výběrového řízení den na zkoušku - den, který strávíš s námi v kanceláři, vyzkoušíš si část toho, co bys dělal/a, poznal/a nás jako lidi i kolegy (den budeš mít samozrejme zaplacený). Budeš se tak moci lépe rozhodnout, jestli jsme takoví, jak popisuji níže, nebo tady v inzerátu kecám :)

Naše společnost během pandemie stále fungovala a kvůli Covidu jsme nikoho nevyhazovali. Dokázali jsme se přizpůsobit situaci, zařídit home office, nebo změnit procesy tak, aby byly snadné a online pro klienty i zaměstnance.

Jestli jsi zkušený obchodník, zaměstnanec z jiného sektoru nebo čerstvý absolvent vůbec nerozhoduje. Dokážeme Tě vše naučit, abys mohl být úspěšný a vydělat si hezké peníze. Budeš potřebovat jen ochotu učit se nové věci a být pracovitý. Vše ostatní nech na nás. Klientelu Ti zajistíme, prodávat Tě naučíme a o zábavu se postaráme.

Jsme přímý zprostředkovatel životního i neživotního pojištění. Může to znít jako nuda, ale věř, že o zábavu máme postaráno. Systém školení (nejen prodejní dovednosti), práce naší školitelky na rozvoji zaměstnanců, ale i oddělení radosti, které dokáže vymyslet i nemožné. Vánoce v létě? Proč ne?

Jak pracujeme?

 • Povídáme si s klienty. Nejprve musíme zjistit potřeby našich klientů a pokud se shodují s tím co můžeme nabídnout, jdeme do toho. Netlačíme zbytečně na prodej, nabízíme produkt jen, když to má smysl.
 • Máme vlastní databáze, nekupujeme databáze od jiných společností, ale postupně si pomocí našeho systému doporučení budujeme svojí vlastní.
 • Pracujeme s počítačem. Posíláme emaily, kopírujeme texty a pracujeme v našich interních systémech.
 • Bavíme se. Máme oddělení radosti, které se stará o pohodu naších zaměstnanců. Na dálku, přes Teams je to trochu náročnější, ale i tak jsme dokázali lidi pobavit a zapojit.
 • Pracujeme z domova nebo kanceláře. Každý zaměstnanec, který už víc co a jak, může v klidu pracovat z domova, nebo dorazit do kanceláře. Obě možnosti jsou pro nás stejně fajn.

Jací jsme?

 • Na věku nám nezáleží – jsme kolektiv od 18 do 60 let. Lidi hned po škole, ale i zkušení prodejci. Jsme malá firma s pohodovou atmosférou.
 • Všichni hezky mluvíme – buď slovensky nebo česky. Máme klienty jak v ČR, tak na Slovensku, tudíž se potkáš s oběma jazyky, ale stačí když mluvíš jedním z nich. Veď sa dohovoríme nie? :)
 • Máme minimálně středoškolské vzdělání (výuční list nebo maturitu). Přes to bohužel "vlak nejede". Je to nařízení národní banky, a to obejít nemůžeme.
 • Chceme si vydělat a nebojíme se komunikace. My vlastně komunikací vyděláváme, takže jinak by to ani nešlo. A komunikace je důležitá i mezi námi. Když se o něčem nemluví, může se z malého problému stát velký, a to úplně zbytečně :)
 • Jsme tak trochu blázni a neodmítneme žádnou zábavu, teda většinou. Nikoho nenutíme do povinné zábavy, někdy člověk náladu má a někdy ne.

Myslíš, že bys mezi nás zapadl? Čti dál.

Zajistíme Ti hezké pracovní podmínky:

 • Fixní mzdu a štědré bonusy (první tři měsíce minimálně 30 000 Kč).
 • Po zapracovaní je průměrná mzda 52 000 Kč. Máme kolegy, kteří si vydělávají i víc. Strop není.
 • Hlavní pracovní poměr a pracovní dobu od pondělí do pátku.
 • Hezké kanceláře v centru Prahy – Florenc nebo home office po zaučení. Je to na tobě.
 • Klasické benefity: stravenky, flexipassy, multisport, sickdays.
 • Naše benefity: životní pojištění, narozeninový den volna, jiné pátky nebo možnost zájezdu do Jihoafrické republiky (po pandemii).
 • A něco navíc: máme oddělení radosti, které se stará jen o to, abychom byli spokojeni, přátelské a podporující vedení a neformální atmosféru.
 • Ověř si, jak nás vidí současní a bývalí zaměstnanci na atmoskop.cz a když Tě to přesvědčí, pojď to zkusit.

Pokud Tě to oslovilo, pošli nám životopis, vyplň krátký dotazník a já se Ti ozvu co nejdřív.

S pozdravem Maroš Ruman

HR Specialista

Informace o pozici

Společnost
4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod
Adresa
Pobřežní 394/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 52 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Telekomunikace, Asistent v pojišťovnictví, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Maroš Ruman