4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod

Jsme pojišťovací zprostředkovatel a specializujeme se na nabízení produktů životního i neživotního pojištění, které jsou snadno dostupné. Kořeny naší společnosti jsou v Jihoafrické republice v osmdesátých letech, v následujících letech jsme se rozrostli do USA a Austrálie, v roce 2009 jsme v Evropě – Polsko, Maďarsko, Slovensko, Velká Británie a od roku 2014 v České republice, kde se stále rozrůstáme.

Jak se nám daří?

úžasných kolegů
spokojených klientů v ČR
let v ČR

Proč k nám?

Jsme zprostředkovatel životního a neživotního pojištění. Jsme součástí silné mezinárodní skupiny, působící ve více než 5-ti zemích Evropy, avšak stále si hlídáme rodinnou atmosféru naší pobočky. Péče o druhé je nám vlastní - jak o naše zákazníky, tak především o naše zaměstnance. Pojištění nemusí byt nudný obor plný skrytých podmínek. Děláme to prostě jinak!

Chápeme a ceníme si individualitu naších zaměstnanců. Hledáme osobnosti, které se rádi něco naučí, ale zároveň se budeme učit i my od nich. Vytváříme pracovní podmínky, kde férovost a otevřenost opravdu funguje. 


Nabízíme lidský přístup, smysluplnou práci, nadstandartní mzdové ohodnocení a samozřejmě i nějaký ten benefit.

Jak pracujeme?

Spokojenost na prvním místě

Spokojenost na prvním místě

U nás zakládáme na tom, aby se s námi naši zaměstnanci cítili spokojeni. Nabízíme našim zaměstnancům stabilní zázemí mezinárodní firmy s rodinnou atmosférou na pracovišti. Vždy se snažíme zajistit maximální Work/Life balance a vycházet v rámci možností vstříc.

Kancelář v centru Prahy i z domova

Kancelář v centru Prahy i z domova

Do naší kanceláře chodíme rádi, dojíždíme třeba i z Plzně. Naše kancelář je v Oasis office building přímo na Florenci, po zaškolení je ale možná práce prakticky odkudkoliv s dobrým internetovým připojením. :)

Rádi se bavíme

Rádi se bavíme

Mimo klasické pracovní benefity tu máme skvělé bonusy i Oddělení radosti, které se stará například o soutěže, hry, večírky a o různé zvláštní dny. Vánoce v létě? Žádný problém! Na pobočce máme i Relax room, kde si můžeme užít přestávky naplno. K dispozici je i zelená terasa s krásným výhledem. :)

Benefity

20 dní dovolené

2 sickday

Štědré bonusy

Narozeninový den volna

Flexibilní pracovní doba

Možnost práce z domova

Multisportka a FlexiPassy

Stravenky

Skvělý tým a pracovní prostředí

Video

Koho hledáme?

12. ledna
Plat 50 000 – 60 000 Kč
  4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod
  Praha – Karlín
12. ledna

12. ledna
Plat 30 000 – 52 000 Kč
  4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod
  Praha – Karlín
12. ledna

S kým budeš pracovat?

Saša – foto
Saša
Školitelka

Radka – foto
Radka
Obchodník

Petra – foto
Petra
Team Leader

Jak se staneš naším kolegou?

1

Pošli životopis a pár vět o sobě

Pokud tě nějaká z našich pracovních nabídek zaujala, neváhej a napiš nám! Pošli nám svůj životopis a pár vět o sobě ať tě trochu poznáme.

2

Pojďme se potkat

Pokud nás tvůj životopis osloví, na nic nečekáme a pozveme tě na pohovor. Většinou to nezabere více jak půl hodinky a nemusíš se bát, je to jen uvolněné povídání. Vzdálenost pro nás není problém, pohovor může probíhat jak na naší pobočce v Praze, tak i online.

3

Není nad to si práci zkusit

Pohovor proběhl z obou stran dobře? Pojď si práci u nás vyzkoušet! Čeká tě Den na zkoušku v naší kanceláři, kdy si na celý pracovní den vyzkoušíš práci u nás, podíváš se po pobočce a seznámíš se s budoucími kolegy.

4

Všechno jde jak na drátku? Můžeme začít!

Líbí se ti naše práce? Můžeme začít! Domluvíme si den nástupu a můžeme spolu podepsat smlouvu. Následně tě čeká zaškolení u nás na pobočce a dříve než řekneš švec, budeš už plně pracovat. :)

Kde nás najdeš?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.