Studium mezi přáteli, život mezi elitou...

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha je prestižní soukromou vysokou školou, která se zaměřuje na výuku diplomacie, mezinárodních vztahů a Public Relations.

Studijní programy a uplatnění

Nabízí bakalářské i magisterské studium v prezenční i kombinované formě. Profilově podporuje zvláště přípravu členů diplomatických misí, zaměstnanců konzulátů, ministerstev a magistrátů, pracovníků tištěných i audiovizuálních médií, komunikačních oddělení, manažerů a všech, kteří pracují na očích veřejnosti a nesou na sobě velkou zodpovědnost. 

www.vip-vs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení obsahuje test z anglického jazyka a přijímací pohovor, který má ověřit všeobecné předpoklady pro studium a komunikační dovednosti a zájem uchazeče o studium daného oboru.

Přihlášky pro studium bakalářského a magisterského studia je potřeba odevzdat nejpozději 14 dní před termínem přijímacích zkoušek. Více o termínech přijímacích zkoušek zde.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří se konají v r. 2016 vždy ve čtvrtek od 15 hod. v sídle školy (U Santošky 17, Praha 5 - Smíchov, stanice metra "B" Anděl, výstup Na Knížecí - Ženské domovy) číst více

Aktuality VŠMVVP

Aktuality VŠMVVP

Co se u nás právě děje se dozvíte zde .. číst více