Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) je nejstarší českou soukromou vysokou školou. Zakladateli Bankovního institutu byly subjekty působící v oblasti bankovnictví v čele s Českou národní bankou. Současně je BIVŠ první soukromá vysoká škola se strategickým zahraničním partnerem - významnou německou vzdělávací společností COGNOS AG.

BIVŠ nabízí své studijní programy, obory nebo kurzy nejen v tradičních ekonomických oblastech, jako je např. bankovnictví, pojišťovnictví, oceňování, ekonomika a management, ale také v oblasti informačních technologií či práva. BIVŠ je atraktivní nejen svou nabídkou vzdělání, ale i podmínkami ke studiu, zejména díky své moderní budově v Praze, novou IT laboratoří simulující bankovní systémy, sériemi aktuálních seminářů a workshopů otevřených i pro širokou veřejnost, spoluprací s většinou bank v ČR. BIVŠ svým studentům dále nabízí atraktivní stáže u zaměstnavatelů nebo možnost strávit část studia v zahraničí.

www.bivs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací zkouška se na BIVŠ nekoná. K bakalářskému studiu jsou přijímáni uchazeči s ukončeným středoškolským vzděláním s maturitou, příp. vysokoškolským vzděláním. 

Přihlášku ke studiu je možné podat elektronicky do 31.8.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 400 Kč

Aktuality

Den otevřených dveří na BIVŠ

Den otevřených dveří na BIVŠ

Vážení uchazeči, dny otevřených dveří na naší soukromé vysoké škole se blíží – přijďte se podívat, co všechno Vám Bankovní institut vysoká škola může nabídnout. číst více

Novinky na BIVŠ

Novinky na BIVŠ

Aktuality a novinky číst více