Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

MS Windows Specialista pro podporu platebních aplikací

Přední společnost poskytující služby na evropské úrovni, zaměstnává více jak 10.000 lidí a koordinuje aktivity v 9 zemích je naším klientem a my jí pomáháme najít právě VÁS!
Tato společnost poskytuje služby zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), Back Office, Middle Office, Real Estate, Security a další…
Váží si svých zaměstnanců a nabízí jim mnoho nadstandartních benefitů (např. 5 týdnů dovolené + 10 Sickdays)
Stanete se součástí týmu ve firmě, která je dynamická a má stabilní postavení na evropském trhu.

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude zajištění IT provozu aktuálních platebních aplikací
Support IT datových center
Řešení defektů síťové infrastruktury v rámci denního provozu
Spolupráce s ostatními kolegy na zlepšování bankomatové sítě
Starost o vývoj a testování ATM zařízení spolu s externími společnostmi zajišťujícími vývoj SW

Požadujeme:

Uvítáme alespoň 3 roky praxe z pozice MS Windows administrátora, částečná znalost Linuxu vítána
Znalost a administrace VMware, diskových polí, lnformixu, Connect Direct, MQ
Budeme rádi za znalost síťové oblasti, nastavení security pravidel na firewallech
Základní znalost Oracle, dobrá znalost Excel a Access
Komunikativní znalost angličtiny
Dobré organizační a komunikační schopnosti
Proaktivita a tah na branku

Nabízíme:

Velmi zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi
Dostanete mobilní telefon a notebook
Budete součástí zajímavých projektech v českých i mezinárodních týmech
Možnost odborného i karierního růstu v rámci bankovního IT
Širokou nabídku odborných kurzů a možnost zdokonalit se v AJ
5 týdnů dovolené, dále 10 dnů SICK DAYS
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů – systém Cafeterie, stravenky, firemní akce

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.