Český svaz tanečního sportu hledá, pro rozšíření svého týmu, administrativního pracovníka / pracovnici do kanceláře svazu v Praze.

Informace i zaměstnavateli

Český svaz tanečního sportu je sportovní organizace – spolek, který je založen k uspokojování a ochraně zájmů svých členů v oblasti tanečního sportu na rekreační, výkonnostní a vrcholové úrovni v rozsahu svého poslání a činnosti. Je členem Českého olympijského výboru a světové organizace tanečního sportu WDSF.

Náplň práce

Komunikace s členskou základnou – telefon, e-mail

Rutinní komunikace se zahraničím

Elektronizace dat

Administrativní podpora kanceláře

Požadujeme

SŠ vzdělání

Znalost AJ

Velmi dobré organizační schopnosti

Flexibilitu, komunikativnost, pečlivost

Praxi na obdobné pozici výhodou

Znalost sportovního prostředí výhodou

Nabízíme

Stabilní práci v české společnosti

Možnost práce z domu (Po, St v kanceláři, Út, Čt, Pá z domu)

Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)

Místo výkonu práce: Praha 4 Lhotka

Možnost práce na ŽL

Společnost
Český svaz tanečního sportu
Adresa
U družstva Tempo 264/10, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Český svaz tanečního sportu, Leoš Siegel
+420 605 407 830