Od roku 2007 se specializujeme na služby pro bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek. Nabízíme pro své zákazníky jak zajištění internetových a televizních služeb prostřednictvím optických vláken instalovaných přímo do panelových domů a bytů , tak i komplexní zabezpečení pomocí kamerových a přístupových systémů.

Manažer prodeje - 4hod denně 15 000 - 20 000 Kč/měs

Pro dynamicky se rozvíjející projekt optického internetu a televize IPTV přijímáme do týmu pracovníky na pozici Manažera prodeje. Nabízíme časově nenáročnou a finančně atraktivní práci v odpoledních a podvečerních hodinách.

Požadujeme

  • Věk 20 let a více.
  • Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Energické osoby, kterým komunikace nedělá problémy.
  • Pozitivní myšlení a aktivní přístup k práci
  • Bydliště v Praze a blízkém okolí

Nabízíme

  • Práci v mladém dynamickém kolektivu.
  • Zdarma školení v oblasti technologie a osobního růstu
  • Možnost dlouhodobé spolupráce nejenom na této pozici
  • Atraktivní a pravidelnou měsíční mzdu složenou z hodinové mzdy a bonusů
  • V případě osvedčení možný postup na pozici obchodníka se všemi benefity

Náplň práce

  • Domlouvání termínu konzultacíí pro obchodníka v předem domluvených bytových domech
  • Administrativní reporting
  • Komunikace s obchodníkem, který zpracuje objednávku služeb a zajistí technickou realizaci

Pozn. Kontakt s klientem, brigáda vhodná i pro studenty. Nejedná se o žádnou formu MLM.

Tato pozice vhodná pro

  • Muže popř. ambiciózní ženy, kterým komunikace nedělá problémy.
  • Studenty a absolventy SŠ/VŠ, kteří chtějí v krátkém čase a za přiměřeného úsilí získat atraktivní příjem.
  • Energické ženy a muže, kteří nemohou pracovat 8 hodin denně
  • Proaktivní přirozené vůdce, kteří chtějí koordinovat práci svým kolegům, pomáhat s určením cenové politiky a tím globálně ovlivňovat telekomunikační trh.

Poznámka

Své CV prosím posílejte včetně tel. kontaktu na personalistu pana Scholastera.

Společnost
APsystem s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 150 – 300 Kč/hodina
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Direct Marketing, Marketingový výzkum, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 17.7.2017 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.