Příležitost pouze pro lidi se zdravotním postižením.

Pro našeho významného klienta na Praze 9 poptáváme zaměstnance na pracovní pozici:

Asistent/ka oddělení

Náplň práce:

  • Administrativní podpora odborného oddělení společnosti
  • práce s dokumenty (příprava, tisk, zakládání)
  • kontrola dat dle potřeb oddělení v rámci interního IS, přepis údajů dle potřeb

Předpoklady:

  • uživatelské zkušenosti v práci s počítačem (MS Excel, MS Word, Outlook atd...)
  • praxe s administrativními činnostmi
  • komunikativnost
  • pečlivost

Nabízíme:

  • práce na částečný úvazek dle individuální domluvy
  • příjemný motivovaný kolektiv
  • možnost pracovat a plnit pracovní úkoly rovněž z domova
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Praha – Satalice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.