Specialista podpory internetových aplikací

Náplň práce:

  • Spolupráce při zavádění nových WWW prezentací
  • Stanovení priorit řešení jednotlivých nahlášených požadavků.
  • Poskytování zpětné vazby vývojovému týmu.
  • Kontrola funkčnosti spravovaných aplikací.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, nejlépe technického směru.
  • AJ na komunikativní úrovni pro práci se systémem i v přímé komunikaci
  • Orientaci v Internetových technologiích.
  • Základní zkušenosti s tvorbou WWW stránek v redakčním systému, zkušenost práce v prostření Microsoft SharePoint serveru výhodou.
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti.
  • Znalost práce na PC - MS Office.
  • Znalost značky ŠKODA a zájem o motorizmus výhodou.

Nabízíme:

  • Práci na HPP na ojedinělém projektu.
  • Pracoviště – ŠKODA AUTO, Mladá Boleslav.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Práci vhodnou i pro čerstvé absolventy.
  • Možnost dalšího vzdělávání.
  • Pracovní doba pondělí až pátek, 8 - 16 hod.
  • Týden dovolené navíc.
  • Plat: 25 000 - 35 000,- Kč dle zkušeností.
  • Nástup možný ihned.

Společnost
COMPUTER HELP, s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav – Mladá Boleslav I
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.