GMC Software Technology je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru komunikace se zákazníky. Náš software pomáhá tisícům klientů a partnerů z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě. Vývojový tým GMC je největším vývojovým týmem zákaznické komunikace na světě a sídlí v České republice.

V Hradci Králové máme vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena další pobočka v Olomouci a v září 2016 v Ostravě. Z původních pěti lidí se náš tým rozrostl na současných 320+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali: Best Employer ČR 2012, 2014, 2015 a 2016, Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2016, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji.

Technical Support Consultant

Do týmu Technické podpory, kde pomocí špičkových aplikací poskytujeme technickou podporu pro implementovaná GMC softwarová řešení našim zákazníkům po celém světě, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Technical Support Consultant.

Náplň práce:
*poskytování technické podpory lokálním pobočkám
*analýza, pochopení a ověření reportovaných incidentů/požadavků
*návrh technického řešení, zpracování podkladů pro vývojový tým k následné implementaci oprav
*koordinace kroků, které vedou k rychlému vyřešení a spokojenosti zákazníků
*každodenní komunikace v anglickém jazyce psanou i mluvenou formou (helpdesk system, skype, telefon, email, nástroje vzdálené správy aplikací)

Požadavky:
*široká znalost informačních technologií (databáze, operační systémy, algoritmizace, základní znalost aplikačních serverů a bezpečnosti)
*výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2/C1)
*výborné komunikační dovednosti
*samostatnost, umění prioritizace
*chtít a umět se učit nové věci

Společnost
GMC Software Technology s.r.o.
Adresa
Na Brně 1972, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.