Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI-PRAGUE představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Tester pro automatizované testování (Selenium WebDriver)

Důležitým benefitem je určitě dobrá pracovní atmosféra se zaměřením na týmovou práci... Možnost se kariérně vyřádit v test automatizaci prostřednictvím nástroje Selenium WebDriver a podílet se v případě zájmu i na dalších aktivitách v testování.

Nastoupit můžeš klidně hned, ale jsme schopni na Tebe počkat i nějaký ten měsíc.

Náplň práce:

Senior Automation Software Tester je součástí týmu, který zodpovídá za testování SW/nových komponent.
Testování se realizuje prostřednictvím automatizace/tvorba skriptů.

  • Plánování testovacích aktivit v bankovním prostředí.
  • Design testovacích procedůr a test cases založený na analýze řešení.
  • Návrh nových skriptů pro automatizované testy, spuštění skriptů.
  • Vykonávaní performance testů, funkčních testů, regresních testů.
  • Kontrola výsledků testovaní a jejich evidence do reportovacího nástroje.
  • Kontrola a reporting plnění plánu testů, reporting výsledků testů a vzniklých chyb.
  • Aktivní navrhovaní zlepšení v oblasi testingu.

Požadujeme:

  • Zkušenost s automatizací testů min. 1 rok.
  • Zkušenost se systémovými, integračními, regresními a uživatelskými testy.
  • Zkušenost/znalost nástroje Selenium WebDriver pro automatizaci výhodou.
  • Znalost programovacího jazyka JAVA výhodou.
  • Znalost bankovního prostředí výhodou.
  • Velmi dobrá znalost shell skriptů a SQL.
  • Komunikační schopnosti, flexibilita, proaktivní přístup, týmový hráč i schopnost individuální práce.
  • Střední úroveň angličtiny (čtení, psaní).

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení.
  • Dlouhodobý projekt na full-time utilizaci.
  • Práce v bankovním sektoru.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Lokalita: Praha 4

Společnost
EI-PRAGUE, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.