UNICODE SYSTEMS s.r.o. je dominantní společností na středoevropském trhu, specializující se na informační systémy pro retail čerpacích stanic (pokladní a ekonomické informační systémy). Našimi informačními systémy jsou ze 100% vybaveny významné sítě čerpacích stanic v ČR (Benzina, OMV, Tesco, Robin Oil, částečně Shell a další) a několik stovek stanic soukromých. V dalších 6 zemích Evropy dodáváme naše řešení zejména pro společnosti OMV a ENI-Agip.

Celkem je systémy UNICODE vybaveno cca 4 500 čerpacích stanic a 10 head office petrolejářských společností v ČR, SR, Rakousku, Maďarsku, Slovinsku, Srbsku a nejnověji připravujeme projekt pro cca 700 stanic v Rumunsku, Bulharsku a Moldávii (OMV). Ve svém oboru zaujímá UNICODE 80% trhu v ČR, v zahraničí například v Rakousku 35%, v Maďarsku 25%. Pro společnost OMV AG je UNICODE výhradním dodavatelem IT pro čerpací stanice v 7 zemích Evropy.

Společnost UNICODE SYSTEMS zaměstnává 76 zaměstnanců, dceřiné společnosti dalších cca 50.

4 majitelé společnosti jsou výhradně odborníci v IT oboru, každý z nich se podílí na každodenní práci společnosti.

Programátor Delphi / .NET

Náplň práce:
- analýza a programování databázových aplikací v Delphi XE, příapdně .NET
- návrhy a vývoj databází a jejich optimalizace

Požadujeme:
- pokročilá znalost prostředí Delphi XE, případně .NET
- pokročilá znalost MS SQL
- abstraktní představivost
- znalost problematiky vláken a synchronizace více vláknových aplikací
- zkušenosti z integrací protokolů na TCP-IP, RS232
- znalost XML, Windows API, Windows services, DLL.
- AJ komunikace na technické úrovni
- schopnost práce v týmu, flexibilita a loajalita
- chuť učit se novým věcem a ochota pracovat nad rámec zadaných úkolů
- vlastní iniciativa

Vítáme:
- znalost ActiveX
- znalost FTP, HTTP protokolu

Nabízíme:
- práci na zajímavých projektech pro zahraniční zákazníky
- pracovní a profesní růst
- odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody
- mladý kolektiv s kvalitním zázemím
- flexibilní pracovní doba

Místo výkonu práce: Třebíč, Brno, po zapracování nabízíme homeoffice

Pracovní doba: plný pracovní úvazek

Nástupní termín: možný ihned

Společnost
UNICODE SYSTEMS, s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Databázový specialista, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.