GeneTiCA s.r.o.

Prodejní manažer pro molekulární biologii (Slovensko)

Obchodní společnost GeneTiCA s.r.o. přijme pracovníka na pozici:
Prodejní manažer pro oblast molekulární diagnostiky (region Slovensko)

Pracovní náplň:

samostatné vedení obchodních případů
budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
vyjednávání individuálních obchodních podmínek
analýza trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
plnění stanovených cílů a pravidelný reporting
Požadujeme:

VŠ vzdělání (medicínského, farmaceutického, veterinárního nebo přírodovědeckého směru)
samostatnou osobnost s obchodním talentem
proaktivitu, nadstandardní komunikační, prezentační a organizační schopnost
chuť být úspěšný a prosadit se
být připraven pracovat pod tlakem
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost kancelářské práce na PC (MS Office)
aktivního řidiče (sk.B)
Nabízíme:

rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti
motivační platové ohodnocení navázané na výsledky
zázemí stabilní a perspektivní společnosti
možnost seberealizace a systematického vzdělávání
mladý pracovní kolektiv
místo výkonu práce: celá SR
nástup možný ihned

Adresa
Slovensko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.