Francouzsko-česká obchodní komora poskytuje francouzským malým a středně velkým společnostem služby v oblasti vstupu na trh a obchodního rozvoje. Pro svého klienta, společnost KEMICA COATINGS, se sídlem v MIGNIERES ve Francii (www.kemica-coatings.com), hledáme nového spolupracovníka na výše uvedenou pozici.

TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – STAVEBNÍ HMOTY PRO PRŮMYSL

KEMICA COATINGS je společnost s více než 30letou zkušeností v oblasti stěrkových hmot na bázi vysokozátěžových pryskyřic z polyuretanu nebo polyurea-uretanu určených pro betonové nebo ocelové konstrukce a průmyslové povrchy, které mají splňovat vysoké nároky na nepropustnost a odolnost vůči korozi, chemikáliím apod. Tato rodinná firma, založená v roce 1990, navrhuje a vyrábí velmi inovativní produkty – například nehořlavou pryskyřici určenou pro využití v ropném, jaderném nebo farmaceutickém průmyslu. 90 % výroby společnosti je určeno na export.

Profil:

  • VŠ vzdělání technického směru (v oblasti chemie, stavebnictví, strojírenství - technologie/povrchové úpravy/materiály) nebo jiné a odpovídající znalosti a schopnosti získané praxí,
  • minimálně 5 let praxe v oblasti průmyslového B2B prodeje, ideálně v oblasti stavebních hmot, povrchových úprav pro stavební a průmyslovou výrobu,
  • obchodní a vyjednávací schopnosti,
  • schopnost pružně reagovat, odolnost, smysl pro detail, důslednost,
  • samostatnost
  • ochota cestovat - v rámci ČR i mimo (okolní země, mateřské výrobní závody ve Francii),
  • ČJ nebo slovenština mateřský jazyk + výborná znalost angličtiny, francouzština výhodou.

Náplň práce:

  • obchodní rozvoj firmy - akvizice nových zákazníků v ČR a v okolních zemích,
  • udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery,
  • pravidelný reporting zahraničnímu vlastníkovi,
  • účast na odborných veletrzích.

Nabízíme:

  • zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na bázi nezávislého obchodního zastoupení,
  • v případě zaměstnaneckého poměru bude finanční ohodnocení (pevná a pohyblivá složka platu) stanoveno tak, aby odpovídalo zkušenosti a potenciálu uchazeče a obchodním výsledkům,
  • služební automobil, telefon, notebook,
  • počáteční zaškolení v provozech Kemica Coatings ve Francii,
  • možnost home office s podporou technického a obchodního oddělení.

CV a motivační dopis v ČJ + AJ (případně FJ) zašlete na adresu Francouzsko-české obchodní komory, kontakt: Marta Wallenfelsová.

Společnost
CCFT Services, s.r.o.
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Francouzština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Chemický průmysl, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura