Náplň práce a cíle:

  • Podpora denního provozu bankovního informačního systému, případná oprava vzniklých chyb
  • Testování implementovaných funkčností v informačním systému
  • Analýza drobných požadavků na základě zadání uživatelů (Bussines analýza pro IT zadání)
  • Tvorba související dokumentace, vedení reportů
  • Komunikace s uživateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ekonomického nebo IT směru výhodou)
  • Velký zájem IT technologie a informační systémy
  • Zájem dále se vzdělávat
  • Základní znalost účetních principů
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost
  • Analytické a logické myšlení

Nabízíme:

  • Samostatnou práci s možností seberealizace a dalšího rozvoje.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí, stěhujeme se do moderních kanceláří.
  • Zajímavé benefity (volný každodenní vstup do sportovních a relaxačních středisek po celé ČR a SR, pronájem sportovišť na týmové aktivity - fotbálek - volejbal aj., stravenky v hodnotě 105,- Kč, káva - nápoje a ovoce na pracovišti, Sick day 2 dny, 5 týdnů dovolené, výuka cizích jazyků, další rozvojová školení interními i externími profesionály, příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč, celofiremní víkendové zahraniční pobyty aj. volnočasové aktivity)

Budeme se těšit na Vaše životopisy!

Společnost
SAB Finance a.s.
Adresa
Kvítková 4352, Zlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Finanční analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

SAB Finance a.s., Michaela Králová
221 773 133; 725 819 255