APS Holding a.s. je jednou z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií a nemovitostí v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Společnosti byla založena v roce 2004 v Praze, kde je umístěna centrála.

APS Holding a.s. poskytuje kompletní servis v oblasti pohledávkového poradenství, řízení pohledávek, investic a správy majetku. Prostřednictvím více než 600 profesionálů poskytuje služby v 11 evropských zemích: Bulharsku, České republice, Chorvatsku, Kypru, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Řecku, Slovensku, Srbsku a Černé Hoře.

Tax Junior

Do našeho týmu Tax & Structuring hledáme nového kolegu, ideálně studenta vyššího ročníku, na poloviční úvazek.

Co Vás čeká

· Příprava tax news pro celou společnost
· Příprava podkladů pro mezinárodní struktury
· Zpráva stanovisek a interního systému

Požadujeme

· Studenta 4.-5. ročníku VŠ ekonomického nebo právního zaměření (orientace na daňové pravo)
· Aktivní AJ slovem i písmem
· Schopnost odpracovat 20h týdně (poloviční úvazek)

Co Vám můžeme nabídnout

· Praxi v mezinárodní investiční společnosti
· Výbornou dostupnost, sídlo v centru Prahy
· Dlouhodobou spolupráci formou DPČ (120 Kč/h)
· Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Společnost
APS Holding a.s.
Adresa
Celetná 988/38, Praha – Staré Město
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 120 Kč/hodina
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 1.6.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.