Informace na www.dobry-instalater.cz

INSTALATÉR - TOPENÁŘ

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

INSTALATÉR-TOPENÁŘ VODO, TOPO, PLYN na HPP či OSVČ.

Náplň práce:

- montáže vodo, topo, plyn

Požadavky:

- nejlépe vyučený instalatér nebo delší praxe

- manuální zručnost

- svářečské dovednosti

- znalost technologických postupů

- zkušenosti v oboru vodo, topo

- ŘP skupiny B

Nabízíme:

Nabízíme pozici ve stabilní společnosti, solidní platové ohodnocení, automobil, mobilní telefon, tablet, vzdělávací kurzy, školení

Pracoviště: stavby realizované naší firmou, většinou Brno a blízké okolí.

Obor: Stavebnictví, instalatérství, topenářství

Společnost
dobrý-instalatér.cz s.r.o.
Adresa
Kosmákova 3958/34, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Instalatér/topenář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

dobrý-instalatér.cz s.r.o., Ing. Marek Stanislav
69634 Uhřice, Česká republika
774 425 131