e-Finance,a.s.

eFi Palace Hotel *** v centru Brna je součástí koncernu e-Finance, a.s. Hotel je umístěn v nově vybudovaném komplexu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 86 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness a Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu.

Obsluha hostů u snídaní v eFi Hotelu Brno*** – e-Finance,a.s.

Název pozice:

Obsluha hostů u snídaní v eFi Hotelu Brno***

Popis:

Hledáme kolegy, kolegyně, kteří mají zájem pracovat na pozici obsluhy hostů v hotelové restauraci. Snídaně podáváme formou samoobslužných bufetových stolů. Práce je vhodná pro studenty, přilepšení pro pracující na směny a také pro aktivní důchodce, důchodkyně. Výhodou je pracovní doba v ranních hodinách v době od 6.00 do 10 až 11 hod. Vaší náplní práce bude doplňování bufetových stolů, příprava kávy a čaje, úklid použitého nádobí. Budete pracovat v hotelu, který je součástí finanční skupiny e-Finance, a.s., což je zárukou finanční jistoty a různých benefitů, jako je například bezplatné wellness fitness, bezplatná personální strava a další. Směny si budete plánovat dle Vašich časových možností s provozním restaurace. Nepožadujeme praxi v oboru.

Náplň práce:

• obsluha a organizace snídaní, které probíhají formou rautových stolů
• zapisování snídaní
• obsluha hostů a příprava stolů pro další hosty
• komunikace s hosty i v angličtině
• úklid snídaní

Požadujeme:

• příjemné a profesionální vystupování
• spolehlivost a flexibilitu
• ochotu a snahu učit se novým věcem

Nabízíme:

• práci v příjemném kolektivu
• mzdu ve výši 85 Kč/hodina
• práce od 6 do 11 hod, směny - dle dohody
• volný vstup do hotelového eFi Wellness & Fitness
• sleva na firemní výrobky

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bratislavská 234/52, Brno – Zábrdovice
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce
Plat: 85 Kč/hodina
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Základní)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené..
Pozice vhodná pro důchodce..

Kontakt:

Místo pracoviště:

Bratislavská 234/52, Brno – Zábrdovice

Zaměstnavatel:

e-Finance, a.s.

Kontaktní osoba:

Markéta Šmídková

Adresa:

Bratislavská 234/52, 60200 Brno – Zábrdovice, Česká republika

Kontaktní telefon:

+420 607 095 149