Organizátor paintballových akcí

Kdo jsme?
Jsme společnost AGS Trade, jednička na trhu a hledáme do svého týmu schopného kolegu na pozici Organizátor paintballových akcí do naší rozsáhlé divize Paintballgame.cz. Jsme stabilní a rychle se rozvíjející firma, kolektiv mladých dynamických lidí, kteří dokážou při své práci přemýšlet, improvizovat a používat selský rozum. S tím vším si u nás můžeš vybudovat silnou pozici.

Paintball, Airsoft, Taktická střelnice, Extreme archery, Re-play studio, teambuildingy, firemní akce.
A nejen to. Vytváříme nezapomenutelné akce pro jakoukoli sortu klientů.

Náš tým:
Kuba, Michal. Kolegové, kteří Ti vždycky předají veškeré informace, poradí Ti a budou Ti k ruce.

Tomáš. Jednatel, marketér a hlavně kolega, který Ti dokáže pomoci v jakékoli situaci.

Tadeáš, Petr, Luděk, Karolína, Karel a další skvělí kolegové a organizátoři, kteří Tě naučí všechno od A do Z, budou s Tebou na akcích, a nikdy Tě nenechají ve štychu.

Jaký je pracovní den Organizátora akcí?

Ráno přijdeš do práce a dáš si kafe. Nebo čaj. To je nezbytnost. Potom dostaneš seznam akcí, které Tě ten den čekají, pročteš si instrukce, dáš si snídani (nebo druhou snídani) a hurá do práce. Připravíš si vybavení, hodíš to do auta a jedeš do terénu. Jakmile dorazíš na hřiště, všechno si připravíš a počkáš na klienty. Když dorazí, rozdáš zbraně, oblečení, předáš pár dobrých rad ke hře a akce může začít. Teď Tě čeká to hlavní – organizování hry. Vytváříš hráčům skvělé scénáře, můžeš se do hry i zapojit, prostě uděláš všechno pro to, aby to bylo perfektní. A protože si to k nám jezdí lidé především užít, můžeš se s nimi skvěle pobavit, poklábosit, seznámit se a Tvůj den uteče, ani nevíš jak. A pokud jde o zahraniční klienty, je to rozhodně ten nejlepší způsob, jak zlepšit svoje jazykové schopnosti!


Co od tebe čekáme?

Nebojíš se svěřených úkolů, jsi samostatný, zodpovědný. Dokážeš improvizovat, dokážeš a chceš udělat lidem takový den, že na něj nikdy nezapomenou. A třeba ani Ty nezapomeneš na ně. Máš chuť se učit. Chceš práci, která rozhodně není o stereotypu, ale práci, která Tě bude bavit, kde poznáš nové lidi a ještě za to dostaneš zaplaceno.

Znalosti: AJ komunikativní úroveň, řidičský průkaz skupiny B

Co za to získáš?


Práci, kterou si můžeš plánovat přesně tak, jak se Ti to hodí! Jsme flexibilní a vždycky se s Tebou rádi domluvíme. Jsme skvělý tým a všichni si navzájem pomáháme a máme se rádi. Díky tomu chodíme do práce s úsměvem a spokojení. A v neposlední řadě velice zajímavé finanční ohodnocení a garantovanou hodinovou sazbu, která se bude odvíjet i od toho, jak se budeš snažit a co do své práce vložíš. :)

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej mi o sobě napsat pár úvodních vět a zaslat CV. Moc ráda se s Tebou potkám osobně.

Tereza
www.paintballgame.cz


Informace o pozici

Společnost
AGS Trade s.r.o.
Adresa
Krejnická 2021/1, Praha – Chodov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 75 – 150 Kč/hodina
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Služby, Zákaznický servis, Trenér/instruktor, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 21.4.2017 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

AGS Trade s.r.o., Tereza Machovská