Informace o brigádě

Na stavební veletrh v Brně hledáme několik milých a komunikativních brigádnic/brigádníků na zajištění dotazníkového šetření.

Náplň práce:

- Vyplňování jednoduchých dotazníků (Formát A5, 8 uzavřených otázek, doba vyplnění cca 3-5 min) s účastníky veletrhu. Nejedná se o prodej, pouze o průzkum týkající se staveb a bydlení.
- Termín práce: 29. 4. 10:00-18:00
- Místo práce: Výstaviště Brno

Požadujeme

- milou a komunikativní povahu
- možnost pracovat celý uvedený termín

Nabízíme

- 100 Kč/hod čistého za 12 a více vyplněných dotazníků (dotazníky jsou jednoduché, dá se v pohodě stihnout)
- každý den dostane nejlepší brigádník/brigádnice věcný dárek (láhev vína, poukaz do kina, apod.)
možnost spolupráce na obdobných brigádách

Společnost
PROPLUSCO GROUP s.r.o.
Adresa
Výstaviště 405/1, Brno – Pisárky
Plat
Plat: 66 – 100 Kč/hodina
Zařazeno: Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 29.4.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel