Jsme stavební společností s působností v České republice i zahraničí. Smyslem naší práce je realizovat kvalitní projekty a odvádět tu nejlepší práci, a rádi mezi sebe přijmeme kolegy, kteří ve svém povolání směřují za stejným cílem. Náš tým tvoří téměř 500 kolegů a zároveň jsme součástí skupiny VINCI, světového lídra v oblasti stavebnictví a koncesí.

Stavbyvedoucí

Pro naše průmyslové projekty, které realizujeme na území České republiky, hledáme nového kolegu na pozici Stavbyvedoucí. Pokud jste člověk, který opravdu rozumí své práci, umíte to s lidmi a nebojíte se výzev, přidejte se k nám… Budete mít příležitost podílet se na skvělých projektech a získat zajímavé zkušenosti.

Bez čeho se neobejdete:

· SŠ/VŠ stavebního směru

· organizační a komunikační schopnosti

· samostatnost a zodpovědnost

· časová flexibilita a ochota cestovat

· řidičský průkaz skupiny B

Vaše náplň práce bude:

· vedení vybrané stavby (na území ČR)

· tvorba harmonogramu a jeho vyhodnocování

· řešení technických a koordinačních problémů

· vedení kontrolních dnů a dodržování plánu nákladů

· kontrola dodržování pravidel BOZP a ochrany ŽP

· oceníme, když budete přicházet s návrhy na vylepšení pracovních postupů (možnost zapojit se do celosvětové inovační soutěže v rámci naší mateřské společnosti VINCI)

Nabízíme Vám:

· dynamické pracovní prostředí a fajn kolektiv

· zázemí stabilní společnosti

· stravenky

· 5 týdnů dovolené

· smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na neurčito

Nástup je možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Společnost
SMP CZ, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.