Jsme stabilní společnost a na trhu s výpočetní technikou působíme již více než 10 let. V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici SERVISNÍ TECHNIK.

Pracovní náplň:

  • servis a instalace HW, SW
  • obsluha zákazníků v kamenné prodejně
  • komunikace se zákazníky osobně i telefonicky

Požadujeme:

  • výbornou znalost a přehled v IT technologiích
  • schopnost servisních zásahů na PC a NTB
  • komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce
  • aktivní přístup
  • praxe není podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí dynamické a stabilní společnosti
  • přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního vzestupu
  • motivační mzdové ohodnocení
  • firemní benefity - zaměstnanecké slevy na zboží, motivující soutěže nad rámec mzdy, teambuildingové akce, atd.

Společnost
GIGA CZ s.r.o.
Adresa
Lidická tř. 1004/139, České Budějovice – České Budějovice 7
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 16 000 – 21 000 Kč/měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Technik HW, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

GIGA CZ s.r.o., Lucie Kostlánová