Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Brigáda ve skladu s módou - odpolední směny - až 102 Kč/hod.

Pro známý internetový obchod s oblečením, garantující největší výběr módy online, hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky do skladu v Říčanech u Prahy (výborná dopravní dostupnost MHD z Prahy - 15 minut). Jedná se o velmi jednoduchou a nenáročnou kompletaci objednávek, a to za pomoci elektronické čtečky. Práce není fyzicky náročná a je tak vhodná muže i ženy. Nabízíme pohodovou brigádu v příjemném pracovním prostředí a velmi milém kolektivu. Nástup je možný ihned. Preferujeme uchazeče s možností docházení na odpolední směny.

Nabízíme:

- mzdu až 102 Kč/hod.
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost volby směn (ranní, odpolední i víkendové)
- příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- možnost docházet na odpolední směny výhodou
- spolehlivost, pracovitost
- časovou flexibilitu


Informace o pozici

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Plat
Plat: 97 – 102 Kč/hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Dělník, Skladník/manipulant, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 27.3.2017 – 30.6.2017
Typ práce
Typ práce: Manuální a provozní pracovníci
Zadavatel: Personální agentura

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.