Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Jednoduchá práce v oddělení stavebnin - 100 Kč/hod.

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta, hobbymarket v Plzni, hledáme pracovité, manuálně zručné brigádníky do oddělení stavebnin. Brigáda bude probíhat na směny (krátký/dlouhý týden). Nástup možný ihned!!!

Náplň práce:
- doplňování zboží
- komunikace se zákazníkem
- pomoc při nakládání zboží do auta

Nabízíme:

- mzdu 100 Kč/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- možnost dlouhodobé spolupráce
- práci v přátelském kolektivu

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- fyzickou zdatnost, spolehlivost, manuální zručnost
- ochotu pracovat na krátký a dlouhý týden

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Plzeň
Plat
Plat: 100 Kč/hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Prodavač, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 21.3.2017 – 31.7.2017
Typ práce
Typ práce: Manuální a provozní pracovníci
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Konzultantka pobočky Plzeň
731 171 476
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.