Společnost Argutec, s.r.o. se specializuje především na vývoj systémů strojového vidění, kamerových a termovizních systémů, měření odchylky produktu od jeho ideálního tvaru. Nabízené produkty vždy upravujeme na míru potřebám zákazníka a integrujeme do výrobního procesu. Díky našim zkušenostem jsme schopni realizovat jakékoli průmyslové řešení v této oblasti dle Vašich požadavků.

Dále nabízíme vývoj výrobních, objednávkových a informačních systémů.

Programátor C#

Co vás čeká

  • práce ve firmě, které se daří, zaměstnanci ji mají rádi, a kde se realizují jejich nápady,
  • neformální přátelské prostředí,
  • budete pracovat na informačních systémech (webové a desktop aplikace), zpracovávat reálné požadavky klientů a přemýšlet nad tím, jak ještě zlepšit naše služby,
  • v případě zájmu možnost zapojení do dalších zajímavých projektů inovativní technologické firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenost s vývojem v C#.NET, SQL, Visual Studio (ale vše zaškolíme).

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Entity Framework,
  • Linq,
  • .NET Core.

Nabízíme

  • práci v inovativní firmě s mladým kolektivem a neformálním přístupem k práci (máme opravdu zajímavý přístup k vývoji, přijďte se k nám podívat - samozřejmě i nezávazně),
  • sick days,
  • home office,
  • variabilní pracovní dobu,
  • stravenky, ...

Společnost
Argutec, s.r.o.
Adresa
Na Nivách 1339/4, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.