Programátor aplikací pro Android

MEDIAN, s.r.o., sídlící v Dolních Počernicích na Praze 9 hledá do svého týmu kolegu/kolegyni se zájmem o současné ICT technologie na pozici PROGRAMÁTORA APLIKACÍ PRO ANDROID.

MEDIAN působí na českém trhu více než 20 let jako vysoce uznávaná agentura výzkumu trhu, veřejného mínění a vývoje software. Zabýváme se také vývojem nových výzkumných technologií. Jsme menší kolektiv, kde každý zná každého, a všichni táhneme za jeden provaz.

Máte chuť dělat zajímavé věci, zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se podílet na vývoji unikátních projektů využívajících mobilní aplikace? Tak jste na tom stejně jako my a hledáme právě Vás.

Náplň práce:

- Vývoj mobilních aplikací pro český i zahraniční trh pro platformu Google Android
- Spolupráce při nasazení aplikace u koncových uživatelů
- Práce v malém týmu vývojářů a techniků

Požadujeme:

- Zkušenost s vývojem mobilních zařízení Android
- Velmi dobrou znalost platformy Android
- Kreativní logické myšlení, schopnost analýzy problému, samostatnost
- Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
- Spolehlivost

Vítáno:

- Zkušenosti s vývojem pro iOS
- Znalosti SQL

Nabízíme:

- Pružnou pracovní dobu (výhledově možnost částečné práce z domova)
- Prostor pro vlastní kreativitu při návrhu řešení a možnost ovlivnění dalšího vývoje produktu
- Klid na práci a příjemné, neformální prostředí
- Přátelský kolektiv
- Práci na různorodých projektech
- Odpovídající platové ohodnocení a další benefity (stravenky, po 2 letech ve firmě dny volna navíc, podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 sick days ročně, firemní mobilní tarif atd.)

Místo pracoviště: Praha 9

Nástup: ihned

Uchazeče, kteří budou pozváni k pohovoru, budeme kontaktovat nejpozději do 10 pracovních dnů od zaslání životopisu. V ostatních případech byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Společnost
MEDIAN, s.r.o.
Adresa
Národních hrdinů 73, Praha – Dolní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.