Společnost ZAPA beton SK s.r.o. hledá do svého týmu kolegyni nebo kolegu na pozici Obchodní zástupce s místem výkonu práce Slovensko - Bratislava nebo západní Slovensko.

Kdo jsme:

Společnost ZAPA beton SK s.r.o. je členem německého koncernu Dyckerhoff a italské nadnárodní skupiny Buzzi Unicem. Patříme mezi největší výrobce transportbetonu na českém i slovenském trhu.

Koho hledáme:

  • Hledáme do svého týmu zkušenou/zkušeného a samostatně pracující/pracujícího kolegyni nebo kolegu na pozici obchodní zástupce pro Slovensko: Bratislava + Západní Slovensko.

Náplň práce:

  • Prodej čerstvého betonu a speciálních výrobků na bázi cementových směsí.
  • Komunikace zejména se zástupci stavebních firem.
  • Péče o potenciální i stávající zákazníky.
  • Získávání nových obchodních příležitostí.
  • Tvorba nabídek, příprava a uzavírání obchodních smluv.
  • Zadávání dat do interního systému, vedení dokumentace.
  • Odpovědnost za obchodní případy od vyhledání po uhrazení dodávek.

Požadujeme:

  •  Středoškolské vzdělání
  •  Praxe v oblasti prodeje - stavebnictví je výhodou
  • Velmi dobré komunikační, vyjadřovací, reprezentativní a organizační schopnosti.
  • Iniciativní přístup, ochotu se učit, prezentační dovednosti.
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni.
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.
  • Oceníme obchodní zkušenosti, prokazatelné výsledky a prodejní a vyjednávací dovednosti.

Nabízíme:

  •  Zajímavou a nevšední pracovní příležitost.
  • Možnost profesní realizace a růstu.
  •  Práci v příjemném a podporujícím kolektivu.
  •  Stabilní zázemí velké společnosti.
  •  Odpovídající platové ohodnocení.
  •  Služební automobil pro soukromé využití.
  •  Celofiremní vzdělávání.
  •  Portfolio benefitů zaměstnavatele.

Místo výkonu práce:

  • Slovenská republika - západ

Očekávaný termín nástupu:

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud splňujete uvedené předpoklady a požadavky a naše nabídka Vás zaujala, zašlete strukturovaný životopis formou odpovědi na tento inzerát.

Zaslané nabídky budou zpracovány, osloveni budou pouze kandidáti, kteří postoupí do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním osobních údajů na základě této nabídky udělujete naší společnosti souhlas ke shromažďování, uchování a zpracování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na tuto pracovní pozici ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Společnost
ZAPA beton a.s.
Adresa
Západní Slovensko, Bratislava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Výborná)
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Technolog ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel